Frizz Control - dla włosów puszących

Linia przeznaczona dla wszystkich osób poszukujących produktów, które ujarzmiają puszące się włosy, dodają im blasku i ułatwiają rozczesywanie.

Nasz biotechnologiczny wyciąg z pomidorów, znajdujący się w produktach Sendo, jest pozyskiwany ze skórek tego niezwykłego owocu, bogatego w likopen. Ten składnik funkcjonalny oddziałuje w jednakowy sposób na skórę i włosy, chroniąc je przed stresem spowodowanym zanieczyszczeniem dzięki swoim słynnym właściwościom przeciwutleniającym.

To jeszcze nie wszystko – w linii do włosów puszących Frizz Control został zawarty wyciąg z organicznego owsa, który świetnie odżywia i odbudowuje powłoki włosa, dodatkowo zapobiegając ich wysuszaniu. Poprawia strukturę, zapobiega puszeniu, dodaje włosom elastyczności oraz blasku.

(0)
(0)
39,90 zł
14,00 zł / 100 ml Szampon do włosów z tendencją do puszenia się. Wzbogacony biotechnologicznym wyciągiem z pomidorów i wyciągiem z organicznego owsa.
(0)
(0)
49,90 zł
23,50 zł / 100 ml Maska do włosów średnio i wysokoporowatych. Wzbogacona biotechnologicznym wyciągiem z pomidorów i masłem z soi.
(0)
(0)
39,90 zł
14,40 zł / 100 ml Odżywka zapobiegająca puszeniu włosów. Wzbogacona biotechnologicznym wyciągiem z pomidorów i wyciągiem z organicznego owsa.
Do góry
Koszyk
Zamknij
Wróć
Konto
Zamknij
Menu
Zamknij