Ultra Repair - dla włosów zniszczonych

Linia przeznaczona dla wszystkich osób poszukujących produktów, które odżywią ich zmęczone i zniszczone włosy oraz dodadzą im objętości, wigoru i tekstury.

Nasz biotechnologiczny wyciąg z pomidorów, znajdujący się w produktach Sendo, jest pozyskiwany ze skórek tego niezwykłego owocu, bogatego w likopen. Ten składnik funkcjonalny oddziałuje w jednakowy sposób na skórę i włosy, chroniąc je przed stresem spowodowanym zanieczyszczeniem dzięki swoim słynnym właściwościom przeciwutleniającym. To jeszcze nie wszystko – w linii do włosów zniszczonych Ultra Repair został zawarty wyciąg z organicznego ryżu, który jest bogaty w składniki odżywcze takie jak witamina E, B, cynk, żelazo i magnez. Najważniejszym jest jednak inozytol, specyficzna substancja, która poprawia wygląd włosów. Pozostaje wewnątrz włosa po spłukaniu, poprawia jego elastyczność oraz odbudowuje zniszczoną strukturę. Dodatkowo tworzy naturalną warstwę ochronną.

(0)
(0)
39,90 zł
14,00 zł / 100 ml Szampon do włosów zniszczonych i uwrażliwionych, wzbogacony fitokeratyną i biotechnologicznym wyciągiem z pomidorów.
(0)
(0)
59,90 zł
55,00 zł / 100 ml Spray do włosów zniszczonych i uwrażliwionych. Zawiera fitokeratynę i biotechnologiczny wyciąg z pomidorów.
(0)
(0)
49,90 zł
23,50 zł / 100 ml Maska o silnym działaniu regenerującym, wzbogacona biotechnologicznym wyciągiem z pomidorów i masłem shea.
(0)
(0)
39,90 zł
14,40 zł / 100 ml Odżywka ułatwiająca rozczesywanie, wzbogacona biotechnologicznym wyciągiem z pomidorów i olejem monoi.
(0)
(0)
69,90 zł
Serum zabezpieczające przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Odżywia i daje ochronę. 69,9 zł / 100 ml
Do góry
Koszyk
Zamknij
Wróć
Konto
Zamknij
Menu
Zamknij