Soothing - dla podrażnionej skóry

Linia przeznaczona dla wszystkich osób, które cierpią z powodu zaczerwienionej lub podrażnionej skóry oraz dla osób o wrażliwej skórze głowy.

Nasz biotechnologiczny wyciąg z pomidorów, znajdujący się w produktach Sendo, jest pozyskiwany ze skórek tego niezwykłego owocu, bogatego w likopen. Ten składnik funkcjonalny oddziałuje w jednakowy sposób na skórę i włosy, chroniąc je przed stresem spowodowanym zanieczyszczeniem dzięki swoim słynnym właściwościom przeciwutleniającym. To jeszcze nie wszystko – w linii do wrażliwej skóry głowy Soothing został zawarty prebiotyczny fitokompleks, składający się z imbiru, kadzidła i winogron, to składnik funkcjonalny, którego zadaniem jest odbudowa uszkodzonej skóry głowy, przywracanie równowagi mikroflory bakteryjnej oraz redukcja zaczerwienienia spowodowanego zabiegami lub stresującymi warunkami życia, przy jednoczesnym utrzymaniu optymalnych warunków fizjologicznych panujących na skórze.

(0)
(0)
39,90 zł
14,40 zł / 100 ml Szampon wzbogacony ekstraktem z malwy i fitokompleksem prebiotycznym. Pomaga wyciszać nadreaktywność skóry.
(0)
(0)
64,90 zł
59,00 zł / 100 ml Żel zmniejszający nadreaktywność skóry głowy. Wzbogacony ekstraktem z nagietka i fitokompleksem prebiotycznym.
Do góry
Koszyk
Zamknij
Wróć
Konto
Zamknij
Menu
Zamknij