W naszym sklepie oferujemy kosmetyki jedynie o składnikach naturalnych. Składają się z wysokiej jakości olejów organicznych i surowców roślinnych, które w znacznym stopniu pochodzą z kontrolowanych upraw ekologicznych. Stawiamy na produkty przebadane pod kątem mikrobiologicznym, hypoalergicznym i dermatologicznym, ponieważ bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze. Oferujemy wiele produktów dla osób borykających się z problemami skórnymi, również z atopowym zapaleniem skóry. Mamy duży wybór kosmetyków do pielęgnacji włosów i skóry dla kobiet, mężczyzn i dzieci. U nas znajdziesz produkty włoskich oraz polskich producentów! Oferujemy oryginalne produkty od bezpośrednio od producentów. Od kremów do rąk, szamponów i produktów do pielęgnacji skóry po szeroki wybór przyjaznych cerze, u nas znajdziesz czego dusza zapragnie!

 

Wejdź na www.ederra.pl i znajdź coś dla siebie. Potrzebujesz pomocy w wyborze produktu? Napisz na sklep@ederra.pl lub zadzwoń do nas 723 681 662.

 

Kosmetyki są nie tylko dobre dla twojego ciała, ale są również przyjazne dla środowiska! Nasze produkty nie zawierają szkodliwych syntetycznych składników chemicznych oraz mikroplastiku. Kosmetyki, które oferujemy nie są testowane na zwierzętach.

 

Ederra- naturalne piękno, które znajdziesz u nas. Z nami masz pewność, że Twój wybór jest najlepszy.

Do góry
Koszyk
Zamknij
Wróć
Konto
Zamknij
Menu
Zamknij