KOSZTY I CZAS DOSTAWY

Potwierdzenie zamówienia oraz wszystkie informacje na jego temat będą wysyłane na adres mailowy, który został podany przy składaniu zamówienia w sklepie ederra.pl.

Czas realizacji dostawy wynosi 3 dni robocze i liczony jest od momentu potwierdzenia płatności na koncie Ederra.

Koszt dostawy:

Realizujemy przesyłki wyłącznie na terenie Polski

Kurier DPD (przedpłata) – 15 zł

Kurier  (za pobraniem) – 20 zł

Paczkomaty InPost (przedpłata) – 15 zł

W przypadku zrobienia zakupów o wartości przekraczającej 199zł brutto przesyłka GRATIS.

ZWROTY

Zgodnie z ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz. U. z 2014 r. poz. 827) masz prawo do odstąpienia od umowy sprzedaży bez podania przyczyn, w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia dostarczenia towaru. Do zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed upływem terminu.

Aby wysłać takie oświadczenie, możesz np. skorzystać z formularza dostępnego na stronie Kontakt lub napisać do nas na adres ederra@sklep.pl Prześlemy Ci potwierdzenie otrzymania oświadczenia.

W przypadku skorzystania z prawa odstąpienia od umowy, jesteś obowiązany zwrócić towar do Sklepu niezwłocznie tj. nie później niż w terminie 14 dni na adres. EDERRA ANNA BUJACZ, ul. Słoneczna 35, 95-200 Pabianice. Możesz także dokonać zwrotu towaru przekazując go do odbioru osobie przez nas upoważnionej (np. kurierowi) przy zachowaniu w/w terminów. Dla zachowania terminu wystarczy odesłanie rzeczy przed jego upływem.

Koszty zwrotu towaru są po Twojej stronie. Sklep zwraca wszystkie dokonane płatności (za zakupiony towar i koszty dostawy, które poniosłeś z pewnymi obostrzeniami – szczegóły w Regulaminie). Zwrotu płatności dokonamy za pomocą takiego samego sposobu zapłaty, jakiego użyłeś opłacając swoje zamówienie.

Nie przyjmujemy przesyłek za pobraniem.

Powyższa strona ma charakter informacyjny. Szczegółowy opis dostępnych form płatności, szczegółowy opis zasad dostaw i zwrotów znajdziesz w naszym Regulaminie.

 Formularz odstąpienia od umowy

Do góry
Koszyk
Zamknij
Wróć
Konto
Zamknij
Menu
Zamknij