Scalp Restore do włosów przetłuszczających się

Kosmetyki do włosów przetłuszczających z linii Sendo przeznaczone są dla wszystkich osób, które chcą ograniczyć nadmierne wydzielanie sebum, oczyścić włosy i dodać im lekkości.

Nasz biotechnologiczny wyciąg z pomidorów, znajdujący się w produktach Sendo, jest pozyskiwany ze skórek tego niezwykłego owocu, bogatego w likopen. Ten składnik funkcjonalny oddziałuje w jednakowy sposób na skórę i włosy, chroniąc je przed stresem spowodowanym zanieczyszczeniem dzięki swoim słynnym właściwościom przeciwutleniającym.

To jeszcze nie wszystko – w linii do wrażliwej skóry głowy Soothing został zawarty prebiotyczny fitokompleks, składający się z imbiru, kadzidła i winogron, to składnik funkcjonalny, którego zadaniem jest odbudowa uszkodzonej skóry głowy, przywracanie równowagi mikroflory bakteryjnej oraz redukcja zaczerwienienia spowodowanego zabiegami lub stresującymi warunkami życia, przy jednoczesnym utrzymaniu optymalnych warunków fizjologicznych panujących na skórze.

(0)
(0)
44,90 zł
15,60 zł / 100 ml REBALANCING SHAMPOO – NORMALIZUJĄCY SZAMPON DO WŁOSÓW PRZETŁUSZCZAJĄCYCH SIĘ Szampon do przetłuszczającej się skóry głowy skóry głowy, wzbogacony prebiotycznym fitokompleksem.
(0)
(0)
169,90 zł
265,00 zł / 100 ml REBALANCING LOTION – INTENSYWNA KURACJA REGULUJĄCA WYDZIELANIE SEBUM Wcierka normalizująca wydzielanie sebum i zapobiegająca przetłuszczaniu włosów u nasady.
Do góry
Koszyk
Zamknij
Wróć
Konto
Zamknij
Menu
Zamknij