Suche szampony

🌸💨 Insight - Suchy Szampon: Odświeżenie w Twoich Rękach!

Insight Suchy Szampon to niezawodne narzędzie w szybkiej pielęgnacji włosów. W ciągu chwili odświeża i rewitalizuje Twoje kosmyki, nadając im nowy wygląd bez konieczności tradycyjnego mycia.

Natychmiastowe Odświeżenie: Suchy szampon Insight usuwa nadmiar sebum i absorbuje nieczystości, odświeżając Twoje włosy.

🍃Naturalne Składniki: Bazując na naturalnych składnikach, suchy szampon Insight jest łagodny dla Twoich włosów i skóry głowy, pozostawiając uczucie lekkości i czystości.

💆Wspieranie Tekstury i Objętości: Nie tylko odświeża, ale także nadaje włosom objętość i teksturę, ułatwiając ich stylizację.

🎯Praktyczne Opakowanie: Dzięki kompaktowemu opakowaniu, suchy szampon Insight jest zawsze pod ręką, idealny do użycia w każdej sytuacji.

Stosując suchy szampon Insight, przekształć swoje włosy w mgnieniu oka, zachowując jednocześnie ich naturalny blask i zdrowie. To must-have dla zabieganych, dbających o komfort i wygodę w pielęgnacji włosów."

(0)
(0)
63,20 zł 79,00 zł
Najniższa cena: 63,20 zł 0%
Suchy szampon Daily use : szybkie odświeżenie fryzury w każdej sytuacji Suchy szampon Daily use to idealny produkt do błyskawicznego odświeżenia fryzury między kolejnymi myciami włosów. Dzięki unikalnej recepturze opartej na dwóch rodzajach skrobi (z tapioki i ryżu),...
(0)
(0)
63,20 zł 79,00 zł
Najniższa cena: 63,20 zł 0%
Szampon o zagęszczonej teksturze do włosów suchych Ten wyjątkowy szampon o zagęszczonej teksturze został stworzony specjalnie dla osób z włosami suchymi. Dzięki swojej delikatnej, ale skutecznej formule, skutecznie oczyszcza skórę głowy, jednocześnie przygotowując włosy...
Do góry
Koszyk
Zamknij
Wróć
Konto
Zamknij
Menu
Zamknij