LINIE SENDO

Sendo to marka firmy Eley. Eley to przedsiębiorstwo z wieloletnim doświadczeniem w branży kosmetyków do pielęgnacji włosów, twarzy i ciała, które funkcjonuje zarówno na rynku krajowym, jak i międzynarodowym. Firma Eley jest w 100% włoska: ma siedzibę w Granarolo dell’Emilia i cała produkcja odbywa się w tym kraju. Od wielu lat produkuje innowacyjne i funkcjonalne kosmetyki do włosów, twarzy i ciała na rynek krajowy i zagraniczny. Obecność Eley na rynku światowym stale się rozwija i umacnia.

Produkty Eley charakteryzują się niezwykle wysokimi standardami jakości, w szczególności dzięki własnemu, nowoczesnemu i wydajnemu laboratorium badawczo-rozwojowemu. Ale oprócz wydajności produktów, chcemy zagwarantować naszym klientom, że nasza praca szanuje środowisko, naszych pracowników i wartości etyczne. Pracujemy z naturalnymi i bezpiecznymi recepturami, składającymi się z naturalnych składników aktywnych i certyfikowanych ekstraktów organicznych. Co więcej, cała nasza produkcja spełnia surowe normy bezpieczeństwa, higieny i monitorowania, pod nadzorem techników i konsultantów, którzy chronią zarówno naszych pracowników, jak i klientów końcowych. Nasze zaawansowane technologicznie maszyny są zgodne z obowiązującymi przepisami dotyczącymi ochrony środowiska, a nasze procesy są stale monitorowane w celu poprawy ich wpływu na środowisko.

Nazewnictwo marki ma być przejawem naszego istnienia. Dlatego wybraliśmy archaiczną formę terminu:

ESSERE → ESSENDO → SENDO

potwierdzamy ciągłe poszukiwanie dawnych wartości, bliższych naturze i dobrobytowi człowieka. Sendo oznacza zapewnienie jakości i doświadczenia zawodowego dla dobrego samopoczucia wszystkich. Dla nas dobre samopoczucie oznacza ponowne odkrycie korzeni naszej najgłębszej i najstarszej esencji, z którą często tracimy kontakt z powodu stresujących i gorączkowych rytmów, w których żyjemy. Czy to nasze metody przetwarzania, nasze opakowanie czy wybory tworzymy z myślą o naszych recepturach, które zawierają bardzo wysoki procent naturalnych składników: wszystko jest ukierunkowane na dostarczenie Ci produktów, które zostały opracowane w oparciu o mądrość tradycji, ale kierowane są inteligentnym wykorzystaniem technologii.

(0)
(0)
39,90 zł
14,00 zł / 100 ml Szampon do włosów farbowanych i z pasemkami. Zawiera biotechnologiczny wyciąg z pomidorów i wyciąg z organicznych jagód goji.
(0)
(0)
54,90 zł
49,00 zł / 100 ml Spray do włosów farbowanych i z pasemkami. Zawiera biotechnologiczny wyciąg z pomidorów o naturalnych właściwościach chroniących przed promieniowaniem UV.
(0)
(0)
49,90 zł
23,50 zł / 100 ml Maska do włosów farbowanych i z pasemkami. Zawiera biotechnologiczny ekstrakt z pomidorów oraz olej z nasion winogron.
(0)
(0)
39,90 zł
14,40 zł / 100 ml Odżywka do włosów farbowanych i z pasemkami. Zawiera biotechnologiczny wyciąg z pomidorów i masło muru muru
(0)
(0)
39,90 zł
14,00 zł / 100 ml Szampon do włosów z tendencją do puszenia się. Wzbogacony biotechnologicznym wyciągiem z pomidorów i wyciągiem z organicznego owsa.
(0)
(0)
49,90 zł
23,50 zł / 100 ml Maska do włosów średnio i wysokoporowatych. Wzbogacona biotechnologicznym wyciągiem z pomidorów i masłem z soi.
(0)
(0)
39,90 zł
14,40 zł / 100 ml Odżywka zapobiegająca puszeniu włosów. Wzbogacona biotechnologicznym wyciągiem z pomidorów i wyciągiem z organicznego owsa.
(0)
(0)
39,90 zł
14,00 zł / 100 ml Szampon do częstego stosowania dla całej rodziny, w tym dla dzieci powyżej 3. roku życia. Formuła wzbogacona naturalnym składnikiem prebiotycznym.
(0)
(0)
44,90 zł
26,00 zł / 100 ml Odżywka bez spłukiwania do codziennej pielęgnacji włosów. Odpowiednia dla całej rodziny, w tym dla dzieci powyżej 3. roku życia.
(0)
(0)
39,90 zł
14,00 zł / 100 ml Szampon do włosów suchych, szorstkich i matowych. Zawiera biotechnologiczny wyciąg z pomidorów i wyciąg z organicznego kasztanowca.
(0)
(0)
49,90 zł
Maska do włosów wymagających zastrzyku składników rewitalizujących. Wzbogacona olejem z awokado i biotechnologicznych wyciągiem z pomidorów. 23,50 zł / 100 ml
(0)
(0)
39,90 zł
14,40 zł / 100 ml Odżywka ułatwiająca rozczesywanie, wzbogacona biotechnologicznym wyciągiem z pomidorów i olejem z organicznego amarantusa.
Do góry
Koszyk
Zamknij
Wróć
Konto
Zamknij
Menu
Zamknij