Gentle Use - do codziennego stosowania

Idealne rozwiązanie dla wszystkich osób poszukujących łagodnych produktów, które mogą być stosowane podczas codziennej pielęgnacji i nie obciążają włosów.

Nasz biotechnologiczny wyciąg z pomidorów, znajdujący się w produktach Sendo, jest pozyskiwany ze skórek tego niezwykłego owocu, bogatego w likopen. Ten składnik funkcjonalny oddziałuje w jednakowy sposób na skórę i włosy, chroniąc je przed stresem spowodowanym zanieczyszczeniem dzięki swoim słynnym właściwościom przeciwutleniającym.

To jeszcze nie wszystko – w linii do codziennej pielęgnacji włosów Gentle use został zawarty prebiotyczny wyciąg z winorośli, który jest bogaty w składniki odżywcze, takie jak sole mineralne, aminokwasy, naturalne sacharydy, polifenole i kwasy organiczne, które chronią mikroflorę różnych warstw skóry. Jego obecność w produktach z linii Gentle Use umożliwia odbudowę mocno zniszczonych włosów i dodaje im sprężystości.

(0)
(0)
39,90 zł
14,00 zł / 100 ml Szampon do częstego stosowania dla całej rodziny, w tym dla dzieci powyżej 3. roku życia. Formuła wzbogacona naturalnym składnikiem prebiotycznym.
(0)
(0)
44,90 zł
26,00 zł / 100 ml Odżywka bez spłukiwania do codziennej pielęgnacji włosów. Odpowiednia dla całej rodziny, w tym dla dzieci powyżej 3. roku życia.
Do góry
Koszyk
Zamknij
Wróć
Konto
Zamknij
Menu
Zamknij