Scalp Relief przeciwłupieżowy, oczyszczający

Linia przeznaczona dla wszystkich osób poszukujących produktów, które ożywią ich włosy, poprawią ich grubość i przywrócą im witalność.

Nasz biotechnologiczny wyciąg z pomidorów, znajdujący się w produktach Sendo, jest pozyskiwany ze skórek tego niezwykłego owocu, bogatego w likopen. Ten składnik funkcjonalny oddziałuje w jednakowy sposób na skórę i włosy, chroniąc je przed stresem spowodowanym zanieczyszczeniem dzięki swoim słynnym właściwościom przeciwutleniającym. To jeszcze nie wszystko – w linii do wrażliwej skóry głowy Soothing został zawarty prebiotyczny fitokompleks, składający się z imbiru, kadzidła i winogron, to składnik funkcjonalny, którego zadaniem jest odbudowa uszkodzonej skóry głowy, przywracanie równowagi mikroflory bakteryjnej oraz redukcja zaczerwienienia spowodowanego zabiegami lub stresującymi warunkami życia, przy jednoczesnym utrzymaniu optymalnych warunków fizjologicznych panujących na skórze.

(0)
(0)
44,90 zł
15,60 zł / 100 ml PURIFYING SHAMPOO Szampon przeciwłupieżowy przywracający równowagę zakażonej skórze. Wzbogacony o składniki prebiotyczne.
(0)
(0)
169,90 zł
265,00 zł / 100 ml Specjalistyczna wcierka niwelująca łupież i zapobiegająca jego nawrotom. Wzbogacona składnikami prebiotycznymi, które przywraca równowagę mikrobioty skóry.
Do góry
Koszyk
Zamknij
Wróć
Konto
Zamknij
Menu
Zamknij